منو
X

تصویر
دکتر حسین اسدبیگی
روانشناس بالینی و فردی
(22)
آمار این متخصص
(22) رای
60%

دقت

55%

مفید بودن

100%

دانش و مهارت

80%

رفتار بالینی

100%

وقت شناسی

50%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

اینجانب دکتر حسین اسدبیگی، مدرس دانشگاه و متخصص روانشناسی هستم. مدارک تحصیلی خود را در رشته ی روانشناسی بالینی و در مقاطع کارشناسی (دانشگاه علامه طباطبائی)، ارشد (دانشگاه فردوسی مشهد) و دکترا (دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی) تکمیل کرده ام. تا به امروز در سمینارها و کنگره های مختلفی حضور داشته و مقاله ارائه کرده ام از جمله “وضعیت خودکشی در ایران و جهان” ارائه شده در اولین سمینار ملی خودکشی در ایران (۱۳۸۷) و “گروه های خودیاری در درمان اعتیاد” در دومین کنگره سراسری درمان های غیر دارویی در روانپزشکی (۱۳۸۱). همچنین تا کنون تعدادی کتاب را تألیف و ترجمه کرده ام که در این بین می توانم از کتاب “گشتالت درمانی” (ترجمه، ۱۳۷۶)، “مجموعه آموزشی مهارت های زندگی ویژه سال اول راهنمایی” (ترجمه، ۱۳۷۸) و… نام ببرم. از مقالاتی که تا کنون موفق به انتشار آنها در مجله های معتبر علمی_پژوهشی شده ام نیز می توانم به مقاله ی “خودکشی و درمان آن” منتشر شده در فصلنامه علمی پژوهشی صدای مشاور (شماره ۳، ۱۳۸۳) و “کودک آزاری در خانواده های وابسته به مواد” چاپ شده در نشریه ژرفای تربیت (شماره ۲۰، ۱۳۸۰) اشاره کنم. از دیگر فعالیت هایم نیز می توانم مختصر اشاره ای داشته باشم به تدریس کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف، شرکت در کارگاه های آموزشی و تخصصی، برگزاری جلسات گروه درمانی در مراکز و موسسه های متعدد مشاوره و روانشناسی (۱۳۷۱ تا کنون) و شرکت در برنامه های تلویزیونی و رادیویی مختلف. برای ارتباط با اینجانب می توانید به آدرس درج شده مراجعه بفرمایید. جهت اطلاع از روزهای کاری من با شماره تلفن های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

مشخصات
 • جنسیت مرد
 • وابسته به کلینیک کلینیک مددکاری اجتماعی، مرکز خصوصی درمان معتادان ایرسا
 • تجارب / مهارت ها مدرس کارگاه ها و دوره های آموزشی مختلف از جمله مهارت های زندگی (برای معلمان جهت مرکز تحقیقات غدد درون ریز و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، 1381)، و...؛ شرکت در کارگاه های آموزشی و تخصصی مختلف نظیر روش های بازتوانی سوء مصرف کنندگان مواد (دوره آموزشی دو هفته ای در مالزی، 1380)، اجتماع درمان مدار، TC و اعتیاد بهزیستی (به مدت 24 روز، 1378 و 1379)، و...؛ همکاری با مراکز و موسسه های مختلف از قبیل مرکز سرپایی بازتوانی معتادین بهزیستی(ملت دوست) در سال 1378-1379، مراکز خصوصی بازتوانی معتادین (متادون کلینیک) از 1383 تا کنون، مراکز خصوصی درمان معتادین رازی طب (1385)، مرکز مشاوره دانشگاه علوم پزشکی تهران (1375-1376)، صدای مشاور بهزیستی (1374-1385)، پلیس 110 تهران بزرگ (مشاور تلفنی، 1381-1382)، و...؛ شرکت در برنامه های تلویزیونی و رادیویی نظیر برنامه پرتو در شبکه 4 سیما، برنامه دو قدم مانده به صبح در شبکه 5 سیما، برنامه تصویر زندگی در شبکه 2 سیما، برنامه اعتیاد رادیو سلامت، و...؛ تهیه طرح TC برای مراکز بازپروری زنان و تدریس آن به کارشناسان بهزیستی سراسر کشور (1385)؛ رواندرمانی مبتلایان به اختلال هویت جنسی (ترانسکسوال) و برگزاری حدود 30 جلسه گروه درمانی برای آنان؛ تألیف و ترجمه چند جلد کتاب؛ ارائه مقاله در همایش های ملی؛ چاپ مقاله های خود در مجله های معتبر علمی_پژوهشی، نشریات و روزنامه ها (1376 تا کنون)
 • دانشگاه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
 • رشته تحصیلی روانشناسی بالینی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی دکترا
 • کلمات کلیدی دکتر حسین اسدبیگی، دکتر اسدبیگی، دکتر حسین اسدبیگی روانشناس، دکتر حسین اسدبیگی مشاور، دکتر حسین اسدبیگی روان درمانگر، دکتر حسین اسدبیگی روانپزشک، دکتر حسین اسدبیگی متخصص اعصاب و روان
تخصص ها
 • روان‌شناسی بالینی
 • مولف
 • مترجم
تصویر
دکتر حسین اسدبیگی
روانشناس بالینی و فردی
(22)

E-Teb.com © Copyright 2016 روانشناس یا روانپزشک. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر