منو
X

تصویر
شیدا باباتبار
روانشناس بالینی و فردی
(0)
آمار این متخصص
(0) رای
0%

دقت

0%

مفید بودن

0%

دانش و مهارت

0%

رفتار بالینی

0%

وقت شناسی

0%

هزینه اقتصادی

توضیحات پروفایل
  

بنده شیدا باباتبار فارغ التحصیل دوره کارشناسی خود را در رشته روان شناسی عمومی در دانشگاه گیلان و دوره کارشناسی ارشد خود را در رشته روان شناسی بالینی از دانشگاه علامه طباطبایی به پایان رسانیدم.

با توجه به علاقه شخصی خود تخصص روان شناسی بالینی را برای ادامه تحصیل در دوره کارشناسی ارشد برگزیدم. روان‌شناسی بالینی بزرگترین شاخه در میان شاخه های روان‌ شناسی است و به ویژه در ایران بیشترین تعداد روان‌شناسان در این حوزه روان شناسی در حال فعالیت هستند، در واقع در این رشته سر و کار با مسائلی چون کاربرد اصول روان شناختی در کار تشخیص و درمان مشکلات عاطفی و رفتاری همچون بیماری های روانی، بزهکاری در نوجوانان، اعتیاد، رفتار جرم‌آفرین، اعتیاد دارویی، عقب‌ماندگی ذهنی،کشمکش ‌های زناشویی و خانوادگی، و دیگر مشکلات در زمینه سازگاری است.  خود شاخه روان شناسی بالینی شامل شاخه های دیگر نیز می شود که از آن میان می‌توان به سلامت روانی کودکان، سلامت روانی بزرگسالان، اختلالات هیجانی، سوء مصرف دارو، ناتوانی‌ در امر یادگیری و روان‌ شناسی سلامت نیز اشاره کرد.

سوابق حرفه ای و پژوهشی اینجانب شامل: اجرای پژوهش مقایسه رویکردهای مطالعه در دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه گیلان ۱۳۸۹ ، شرکت در ششمین سمینار سراسری بهداشت روانی دانشجویان در تاریخ ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ۹۱ در دانشگاه گیلان و ارایه پوستر مقاله با عنوان شیوه های مطالعه در دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد،  اجرای پژوهش پیش بینی انسجام خانواده بر اساس منبع کنترل و تحریف شناختی دانشجویان کارشناسی دانشگاه علامه طباطبایی. بهار ۱۳۹۴

 • اجرای پژوهش بررسی رابطه بین اضطراب مرگ و دینداری و ابعاد آن در جوانان ۲۰ تا ۳۰ سال شهر تهران. بهار ۱۳۹۶

دوره های آموزشی

 1. آسیب شناسی روانی بر اساس ۵-DSM

٢. دوره ۱۱۰ ساعته رواندرمانی کودک دانشگاه تهران. شامل مصاحبه، تشخیص و درمان اختلالات افسردگی، اضطرابی، اختلالات یادگیری و کودکان

٣. تئاتر درمانی

۴. اجراء نمره گذاری و تفسیر نسخه نوین آموزن استفورد بینه

.۵ اجراء نمره گذاری و تفسیر آزمون هوش وکسلر کودکان و بزرگسالان

.۶ اجرا و تفسیر تستهای شخصیت NEO , MMPI , MCMI

 1. آموزش مهارتهای زندگی کودکان

۸. آموزش فرزند پروری به والدین

 

 

 

 

مشخصات
 • جنسیت مونث
 • وابسته به کلینیک
 • تجارب / مهارت ها روان شناس بالینی
 • دانشگاه علامه طباطبایی
 • رشته تحصیلی
 • گواهینامه ها
 • پست های مدیریتی
 • مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد
 • کلمات کلیدی روان شناسی، روان شناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانپزشکی، سنجش و اندازه گیری، روانسنجی، امور تربیتی، روان درمانی، مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده، مشاوره شغلی، روانشناسی بلوغ، روانشناسی سالمندی، روانشناسی کودک، اختلالات روانی، بهداشت روانی، تفکر و هوش، روانشناسی تربیتی، روانشناسی پرورشی، روان شناسی یادگیری، روان شناسی رفتاری، روان شناسی رشد، روان شناسی فردی، روان شناسی شناختی-رفتاری، گفتار درمانی.
تخصص ها
تصویر
شیدا باباتبار
روانشناس بالینی و فردی
(0)

E-Teb.com © Copyright 2016 روانشناس یا روانپزشک. تمامی حقوق محفوظ است.

دکتر - مشاوره خانواده - پزشک - مشاوره آنلاین - شماره دکتر